9368 BROWNIE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9368 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 1 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 772kg |
| Block | 9368 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2702kg |
| Block | 9368 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2700kg |
| Block | 9368 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 776kg |
| Block | 9368 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 8 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 335cm / 132inch |
| Height | 200cm / 79inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 1851kg |
| Block | 9368 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 9 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 335cm / 132inch |
| Height | 200cm / 79inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2468kg |